Tel.: 71 368 16 28

info@domena-wykladziny.pl

Wykładziny dywanowe

Home   >   Wykładziny dywanowe

Zastosowanie

Osoby, które szczególnie cenią sobie atmosferę przytulnego domowego ogniska na pewno bardzo docenią oferowane przez nas wykładziny podłogowe. Posiadają one liczne atrakcyjne właściwości, wśród których należy wymienić tłumienie hałasu i ocieplanie pomieszczenia.


Dlatego wykładziny dywanowe goszczą w dużej ilości polskich mieszkań, a nasz sklep jest jednym z najlepszych miejsc, w których można je nabyć ze względu na dużą różnorodność produktów wysokiej jakości, atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście do klienta.

Materiał i właściwości

Wśród oferowanych przez nas wykładzin dywanowych znajdziecie Państwo wykonane z włókien sztucznych (polipropylenu, poliestru i poliamidu) oraz naturalnych (wełny, sizalu oraz traw morskich).

 

Wszystkie oferowane wykładziny dysponują odpowiednimi certyfikatami dopuszczajacymi ich stosowanie we wnętrzach. Dodatkowo wybrane posiadają atesty dotyczące odporności na spalanie.

Promocje

W naszym sklepie systematycznie pojawiają się różnego rodzaju promocje. Współpracujemy zarówno z producentami jak i dystrybutorami wykładzin dywanowych i dzięki tej współpracy możemy zaoferować atrakcyjne warunki zakupu

Wyprzedaże

Zachęcamy do wizyty w naszym sklepie. Często na miejscu znajdziecie Państwo poszukiwany produkt w wyprzedaży. Często są to końcówki serii ale czasami duże partie produktów

Opusty

Przy dużych zamówieniach a także dla stałych klientów proponujemy specjalne warunki zakupu.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość indywidualnych negocjacji i ustalania warunków sprzedaży jak i transportu

dlaczego my?

Jakość i dobra cena

U nas na pewno znajdą Państwo wykładziny dywanowe, które idealnie spełnią wasze potrzeby. To produkty przeznaczone do użytkowania przez wiele lat. W naszej ofercie znajdują się wykładziny dywanowe, które sprawdzą się zarówno w salonie jak i pokoju dziecięcym, gdzie szczególnie ważna jest oferowana przez nie amortyzacja.


Pomiar i wycena

Nasi pracownicy dokonają pomiaru, zaplanują i dokonają wyceny wykładziny

Transport

Dla naszych klientów oferujemy transport zakupionych wykładzin we Wrocłąwiu i okolicy

Poszukujesz wykładziny?
Potrzebujesz doradztwa jaką wykładzinę wybrać?
Zadzwoń, napisz albo odwiedź nas w firmie.

Top