Tel.: 71 368 16 28

info@domena-wykladziny.pl

Montaż wykładzin

Home   >   Montaż wykładzin

Pomiar wykładzin

Wykonanie pomiarów pomieszczeń w których ma być zamontowana wykładzina to jeden z istotnych elementów montażu. Wizyta specialisty poza wymiarami ma na celu rozplanowanie montażu a także. Każda wykładzina moa określoną szerokość dodatkowym elementem istotnym przy montarzu jest wzór oraz kierunek splotu, wszystkie te elementy należy uwzględnić przy zakupie wykładziny tak aby ilość odpadów była jak najmniejsza.
Nasza firma oferuje taką usługę naszym klientom.

Transport wykładzin

Nasza firma dokłąda wszelkich starań aby wszelkie projekty realizowane przez nią były obsługiwane w jak najszerszym zakresie, dlatego jednym z elementów jest transport wykładzin ze sklepu na miejsce inwestycji.

 

W ramach swoich usług firma oferuje transport wykładzin na terenie Wrocławia i okolic.

Przygotowanie podłoża i montaż wykładziny

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w profesjonalnych usługach montażu wykładzin. 

Usługa taka w zalezności od pomieszczenia, docelowego przeznaczenia jaki podłoża może obejmować wiele elementów. Popierwsze jest to demontaż starej podłogi lub przygotowanie podłoża. Przygotowanie podłoża może obejmować także wylanie nowej posadzki. Następnie następuje właściwy montaż wykładziny. Na zakończenie montowane są listwy przypodłogowe oraz wszelkiego rodzaju inne elementy mające za zadanie zabezpieczyć krawędzie wykładziny i ściany.

Poszukujesz wykładziny?
Potrzebujesz doradztwa jaką wykładzinę wybrać?
Zadzwoń, napisz albo odwiedź nas w firmie.

Top