Tel.: 71 368 16 28

info@domena-wykladziny.pl

Płytki dywanowe

Home   >   Płytki dywanowe

Płytki dywanowe

Modułowe płytki dywanowe to jedna z najpopularniejszych opcji podłóg w pomieszczeniach biurowych, hotelach itp. Jest to ciekawa alternatywa dla wykładzin dywanowych czy dywanów. Jeśli poszukujemy powierzchni różnorodnej i atrakcyjnej, a przy tym praktycznej, to wykładzina w płytkach okaże się najlepszym rozwiązaniem.

 

Dlaczego płytki dywanowe stają się popularne? Przybyszewskim dzięki łatwej możliwości układania na podłodze ciekawych wzorów, ponadto, dzięki zaletom praktycznym.

Materiał i właściwości

Modułowe płytki dywanowe to jedna z najlepszych opcji wykładzin podłogowych, oferująca łatwą instalację i konserwację, długowieczność i tworzenie zdrowej, wygodnej i przyjemnej w odbiorze podłogi.

Dzięki mniejszym rozmiarom płytki dywanowe są łatwiejsze w transporcie i montażu w porównaniu do wykładzin w rolce. Ich modułowość zazwyczaj generuje znacznie mniej odpadów podczas montażu.

W przypadku uszkodzenia fragmentu podłogi łatwiej jest punktowo wymieniać płytki dywanowe niż fragmenty wykładziny dywanowej.

Promocje

W naszym sklepie systematycznie pojawiają się różnego rodzaju promocje. Współpracujemy zarówno z producentami jak i dystrybutorami wykładzin dywanowych i dzięki tej współpracy możemy zaoferować atrakcyjne warunki zakupu

Wyprzedaże

Zachęcamy do wizyty w naszym sklepie. Często na miejscu znajdziecie Państwo poszukiwany produkt w wyprzedaży. Często są to końcówki serii ale czasami duże partie produktów

Opusty

Przy dużych zamówieniach a także dla stałych klientów proponujemy specjalne warunki zakupu.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość indywidualnych negocjacji i ustalania warunków sprzedaży jak i transportu

dlaczego my?

Jakość i dobra cena

U nas na pewno znajdą Państwo płytki dywanowe, które idealnie spełnią wasze potrzeby. To produkty przeznaczone do użytkowania przez wiele lat. W naszej ofercie znajdują się płytki dywanowe, które sprawdzą się zarówno w biurze, hotelowym holu, korytarzu czy sali konferencyjnej.


Pomiar i wycena

Nasi pracownicy dokonają pomiaru, zaplanują i dokonają wyceny wykładziny

Transport

Dla naszych klientów oferujemy transport zakupionych wykładzin we Wrocłąwiu i okolicy

Poszukujesz wykładziny?
Potrzebujesz doradztwa jaką wykładzinę wybrać?
Zadzwoń, napisz albo odwiedź nas w firmie.

Top